עזרה לאישה שנקלעה למצוקה

מזכירות • כניסותהודעה משיר רכזת הנוער

"חברים יקרים,
לא נוהגת לעשות כאלה דברים, אבל זקוקה לעזרתכם בשיתוף הזה כדי להציל משפחה.
יש לי חברה שהיתה נשואה שנים רבות, הביאה 3 ילדים מקסימים והתנהלה על מי מנוחות. כמו נשים רבות, היא יצאה לעבוד, גידלה את ילדיה, דאגה לבית ולמשפחה, אך לא  הייתה מעורבת בניהול העניינים הכלכליים של המשפחה. אישה שעברה חיים לא פשוטים ומעולם לא התלוננה על דבר.
מפאת צנעת הפרט לא אפרט יותר מדי, אך אספר שבעקבות טראומה קשה נישואיה עלו על שרטון והיא התגרשה. בעקבות הגירושים היא גם גילתה לראשונה שהיא ובעלה מסובכים בחובות גדולים מאד. חובות שעם התפרקות המשפחה התחלקו בינה לבין בעלה לשעבר.
גם כשהמצב נראה שחור היא לא ויתרה, בנתה תכנית  לסילוק החוב ואף הצליחה להישאר עם הראש מעל המים ולהחזיר חלק ניכר ממנו.
במרוצת הזמן היא הכירה בחור. אהבה גדולה. היא למדה להאמין שוב באהבה, באנשים, ביקום. כשאותו בחור חלה היא הייתה שם בשבילו - פיזית, נפשית וגם כלכלית. 
אותו בחור התגלה כנוכל שבתחבולות ציניות, תוך ניצול האמון שנתנה בו, הונה אותה והכניס אותה לבור כלכלי שהיא מתקשה לצאת ממנו. 
שבורה ומרוסקת לב היא נאלצת לאסוף את השברים כדי להיות שם עבור ילדיה. אבל המצב הנתון כרגע הוא שלמרות שהיא עובדת, חיה בצמצום וממשיכה להחזיר מדי חודש אלפי שקלים לכיסוי החוב וההלוואות בעקבותיו, הבנק אינו מאפשר לה למשוך כסף ונכון להיום אין לה אפילו איך לערוך קניות לבית.
היא לא מבקשת הרבה. אם תמשיך להתנהל באופן בו היא מתנהלת היא תצליח תוך כמה שנים להחזיר את החובות במלואם ולעמוד על רגליה, אבל לשם כך היא זקוקה להתחיל מאפס, ללא מינוס בבנק.
היא צריכה רק 10,000 ש"ח כדי לסגור את המינוס ולהיות מסוגלת להשתמש בחשבון הבנק שלה. מדובר בסכום שאינו בשמיים ואם רק נצליח לגייס אותו היא תוכל להמשיך לשלם את חובותייה, לדאוג לילדיה, כפי שתמיד עשתה, ולראות את האור בקצה המנהרה במציאות הקשה אליה נקלעה.
מבקשת מכם לפתוח את הלב - גם סכום קטן מכל אחד יכול לעשות שינוי עצום במציאות של המשפחה הזאת..
ואם אין באפשרותכם לסייע כלכלית, אנא שתפו.

תרומות ניתן להעביר אל מיטל כרמל - 050-4515236 דרך פייבוקס / ביט והיא תדאג להעביר אליה.

שבת שלום ורק בשורות טובות לכולנו🥰"